Materiał na sukienkę? Barbie i barbie marchiano.

Materiał bardzo miły w dotyku, delikatny i aksamitny, zwiewny. Dlatego często używany jest jako materiał na wiosenne i letnie sukienki. Dodatkowym atutem jest fakt, iż nie wymaga pracowania co oczywiście pomaga w oszczędności czasu.

Przede wszystkim wygoda czyli dresówka i jersey.

Jak połączyć elegancki look ze sportowym, casualowym stylem? Odpowiedzią może być odpowiedni dobór materiału i tutaj pojawia się dresówka! To materiał, w którym po prostu można poczuć się dobrze, ciężko o bardziej wygodną tkaninę, to rozciągliwy, przewiewny i jednocześnie wytrzymałt materiał, który sprawdzi się świetnie w sportowych kreacjach, jak również w wieczorowej stylistyce. Jeśli zatem lubisz tańczyć, to sięgnij po dresówkę lub jersey!

Nurek, czy to materiał jedynie do sportów wodnych?

Można by rzec, że nurek to materiał specjalistyczny, znany wszystkim z popularnych ‘’pianek’’, przeznaczonych do sportów wodnych. Jeśli lubisz awangardowe zastosowania i niestandardowe, nieszablonowe podejście do mody, to jest to materiał dla Ciebie. Nurek gwarantuje niesamowitą wygodę przy jednoczesnym przyleganiu do ciała.

Materiał dobry zarówno na obszerne sukienki jak i sportowe kreacje.