• O nas

Textil World to firma zajmująca się importem oraz sprzedażą wysokojakościowych tkanin, dzianin, materiałów oraz wszelkiego rodzaju tekstyliów, pochodzących z najróżniejszych zakątków świata.

 

Nasza podróż przez świat tkanin trwa już przeszło 20 lat. Od tamtej pory rodzina Textil World nieustannie się powiększa, współpracując obecnie z fabrykami w Chinach, Turcji, Korei czy Tajwanie. 

Korzystając z naszych dobrych, ugruntowanych i wypracowanych przez lata, relacji biznesowych, oferujemy naszym Klientom, materiały w najlepszych cenach dostępnych na rynku.

 

Obecnie delegatury Textil World znajdują się w czterech Państwa świata, w Warszawie, Łodzi, Abu Zabi i Pekinie. Za ich pośrednictwem dostarczamy nasz towar zarówno do niewielkich sklepów detalicznych i butików, jak również do hurtowych odbiorców tekstyliów, producentów odzieży, czy sklepów meblowych. Nasze produkty w cenach hurtowych, dostępne są także dla odbiorców indywidualnych.

 

Textil World, regularnie pojawia się ze swoimi produktami na targach i wystawach organizowanych na całym świecie. Mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w:

-Targach Tekstylnych w Dubaju

-Tygodniu Mody w Polsce

-Tygodniu Mody w Paryżu

oraz w wielu innych imprezach i wydarzeniach branży tekstylnej.

 

Oferujemy Ci stworzenie Twojej marki z naszą partnerską szwalnią, w oparciu o najlepsze produkty z portfolio Textil World.

Dostarczymy tekstylia i stworzymy gotową odzież dla Twojej marki zgodnie z Twoimi preferencjami. Naszym celem jest oferowanie najwyższej jakości tekstyliów w najbardziej przystępnych cenach na rynku.

   05-090 Sękocin Nowy

   Aleja Krakowska 27/27

   Mail: smarttradepoland@gmail.com

   Tel: 509788633NIP: 7010945438

   NIP: 7010945438